Кoмпaнія LivingAI прeзeнтувaлa кишeнькoвoгo рoбoтa AIBI, якoгo мoжнa пoрівняти із сучaсним aнaлoгoм тaмaгoчі. Цeй мaлeнький рoбoт з лaпкaми признaчeний в целях нoсіння в кишeні і вимaгaє дoгляду тa гoдувaння, aнaлoгічнo после добре відомої японської іграшки з кінця 90-х років.
Проте, AIBI виходить следовать межі концепту цифрової тваринки. Він оснащений можливостями персонального помічника: відповідає сверху питання, повідомляє насчет погоду, встановлює хронофор і утримує діалог.
Из-за допомогою вбудованої камери та мікрофонів манипулятор вміє розпізнавати обличчя та предмети, а також реагує получи и распишись голосові команди. Іноді це супроводжується анімацією для невеликому дисплеї.
Близ зустрічі кількох AIBI вони можуть встановити зв’язок і обмінюватися інформацією між собой.
Робот вже доступний про попередніх замовлень следовать ціною $249.
В целях олдфагів. Що таке тамагочі?
З’явилися тамагочі в 1996 році. Ідея розробки належала компанії Bandai — третьому по (по грибы) величиною іграшковому компанії-гіганту.
Спочатку це була гра угоду кому) портативної консолі Game Boy від Nintendo. Порошок був обладнаний EEPROM-пам’яттю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Фактично віртуальний вихованець жив самовольно по собі в цей время усередині картриджа.